ZAJĘCIA

OCR FLOW

Chcesz skakać po kółkach i drążkach jak małpeczka?
Chcesz przygotować się do biegu z przeszkodami?
Chcesz wzmocnić chwyt i poprawić swoją zwinność i sprawność?
A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego?

Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś/aś na TAK, to zajęcia OCR FLOW są dla Ciebie!
Marta FizjoKucci, aktywna zawodniczka biegów OCR wyciśnie z Ciebie siódme poty 😎

Cross Ladies

CROSS LADIES – to zajęcia, których głównym celem jest modelowanie kobiecej sylwetki, specjalny program treningowy przygotowany jest tak Drogie Panie aby wasz metabolizm zwariował! Redukcja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni, ujędrnienie ciała. Gwarantujemy poprawę siły i wytrzymałości mięśni, elastyczności, sprawności fizycznej oraz PIĘKNE, ZDROWE I JĘDRNE CIAŁO. Cross Ladies to połączenie treningu siłowego i kondycyjnego rozwijające wszechstronnie sprawność organizmu. Każda jednostka treningowa skupiaja się na innych celach – podstawa to różnorodność. Nuda na Cross Ladies Wam nie grozi! NAJLEPSZE! Będziecie pod opieką naszej trenerki Marty! 🙂

WOD

WOD (Workout of the Day)
Zajęcia na których klubowicze będą się mierzyć z treningiem dnia. Rozgrzewka, doskonalenie techniki, workout oraz kończące zmagania stretching i zbijanie piątek – tak wyglądają zajęcia WOD. Treningi programowane są długofalowe w celu maksymalizacji progresji. Systematyczność na tych zajęciach jest kluczem do wymarzonej formy.

 • Doskonalenie zbudowanych fundamentów treningowych
 • Nauka nowych ruchów
 • Relatywne zwiększanie intensywności i obciążeń treningowych

START UP / WOD

Zajęcia te są przeznaczone dla osób, które nie miały styczności z Cross Training. Na START UP dowiesz się czym jest Cross Training, poznasz podstawowe techniki oraz odbędziesz swój pierwszy WOD (Wokrout Of the Day). Aby uczestniczyć w tych zajęciach nie musisz mieć siły, kondycji czy wytrzymałości. START UP to zajęcia absolutnie dla każdego.

Zajęcia START UP są obowiązkowe dla osób nie ćwiczących wcześniej systemem Cross Training.

Czytaj więcej

WOD ADVANCED

WOD ADVANCED 


WOD Advanced to intensywniejsza wersja tradycyjnych zajęć WOD. Trening właściwy jest dłuższy, a przed nim odpowiedni czas poświęcony jest trudniejszym elementom i progresji ćwiczeń. Zajęcia przygotowane są pod kątem osób chcących wycisnąć z siebie więcej 🙂

 

KIDSY – Cross Training dla dzieci

KIDSY to zajęcia ruchowe dla dzieci w formie zabawy bazujące na ruchach funkcjonalnych.

Kidsy to aktywna, zdrowa zabawa dla Twojego dziecka i czas wolny dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę, w 2 grupach wiekowych:

 • Kidsiki 4-6 lat godz. 10:00-10:45
 • Kidsy 7-14 lat godz. 12:00-12:45
  oraz
 • starsze dzieci zapraszamy na grupy dla dorosłych

Czytaj więcej

OPEN GYM

OPEN GYM

OPEN GYM to właściwie nie zajęcia, tylko czas, w którym nasi klubowicze mają szanse na doskonalenie swojej techniki, nadrobienie zaległego WOD, pracę nad swoimi słabościami lub zrobienie 150 cal na Assault Air Bike 🙂 Na OpenGym nie trzeba się zapisywać, ale można z niego korzystać TYLKO w wyznaczonych godzinach. OPEN GYM jest dla wszystkim klubowiczów posiadających aktualny karnet.

TRENING PERSONALNY

TRENING PERSONALNY

Trening sam na sam z trenerem lub w małej grupie (max.  3osobowej). Indywidualne podejście oraz odpowiednio dopasowany plan treningowy pomoże Ci w realizacji dowolnego celu.
Czytaj więcej

STRETCH&MOBILITY FLOW

Stretch&mobility flow

Zajęcia skupiające się na poprawie ruchomości w stawach, gibkości, elastyczności mięśni oraz nauce poprawnego oddychania. Zawierają elementy jogi, stretchingu oraz mobility przy pomocy rollerów, piłeczek i elastycznych gum. Na tych zajęciach dowiesz się także jak przy pomocy prostych trików poradzić sobie z potreningowymi bólami mięśniowymi oraz jak przyspieszyć regenerację.

 • zwiększanie zakresu ruchów
 • zapobieganie urazom
 • wspomagnie regeneracji
 • relaks
 • nauka prawidłowego oddychania