ZAJĘCIA

WOD

WOD (Workout of the Day)
Zajęcia na których klubowicze będą się mierzyć z treningiem dnia. Rozgrzewka, doskonalenie techniki, workout oraz kończące zmagania stretching i zbijanie piątek – tak wyglądają zajęcia WOD. Treningi programowane są długofalowe w celu maksymalizacji progresji. Systematyczność na tych zajęciach jest kluczem do wymarzonej formy.

 • Doskonalenie zbudowanych fundamentów treningowych
 • Nauka nowych ruchów
 • Relatywne zwiększanie intensywności i obciążeń treningowych

START UP / WOD

Zajęcia te są przeznaczone dla osób, które nie miały styczności z Cross Training. Na START UP dowiesz się czym jest Cross Training, poznasz podstawowe techniki oraz odbędziesz swój pierwszy WOD (Wokrout Of the Day). Aby uczestniczyć w tych zajęciach nie musisz mieć siły, kondycji czy wytrzymałości. START UP to zajęcia absolutnie dla każdego.

Zajęcia START UP są obowiązkowe dla osób nie ćwiczących wcześniej systemem Cross Training.

Czytaj więcej

WOD ADVANCED

WOD ADVANCED 


WOD Advanced to intensywniejsza wersja tradycyjnych zajęć WOD. Trening właściwy jest dłuższy, a przed nim odpowiedni czas poświęcony jest trudniejszym elementom i progresji ćwiczeń. Zajęcia przygotowane są pod kątem osób chcących wycisnąć z siebie więcej 🙂

 

KIDSY – Cross Training dla dzieci

KIDSY to zajęcia ruchowe dla dzieci w formie zabawy bazujące na ruchach funkcjonalnych.

Kidsy to aktywna, zdrowa zabawa dla Twojego dziecka i czas wolny dla Ciebie!

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę, w 2 grupach wiekowych:

 • Kidsiki 4-6 lat godz. 10:00-10:45
 • Kidsy 7-14 lat godz. 12:00-12:45
  oraz
 • starsze dzieci zapraszamy na grupy dla dorosłych

Czytaj więcej

OPEN GYM

OPEN GYM

OPEN GYM to właściwie nie zajęcia, tylko czas, w którym nasi klubowicze mają szanse na doskonalenie swojej techniki, nadrobienie zaległego WOD, pracę nad swoimi słabościami lub zrobienie 150 cal na Assault Air Bike 🙂 Na OpenGym nie trzeba się zapisywać, ale można z niego korzystać TYLKO w wyznaczonych godzinach. OPEN GYM jest dla wszystkim klubowiczów posiadających aktualny karnet.

PRO WOD

PRO WOD
Zajęcia przeznaczone dla osób doświadczonych. Doskonalenie technik, zwiększone obciążenia i intensywność. Pistol, pull up, HSPU, snatch, split jerk, Rx to stałe elementy grupy PRO WOD. Wymagana znajomość wszystkich podstawowych technik.

TRENING PERSONALNY

TRENING PERSONALNY

Trening sam na sam z trenerem lub w małej grupie (max.  3osobowej). Indywidualne podejście oraz odpowiednio dopasowany plan treningowy pomoże Ci w realizacji dowolnego celu.
Czytaj więcej

MOBILITY

MOBILITY
Na tych zajęciach będziemy zajmować się poprawą ruchomości w stawach, gibkości i elastyczności mięśni. Dowiesz się także jak za pomocą kawałka gumy, małej piłeczki oraz wałka poradzić sobie z „zakwasami” i eliminowaniu bólu.

 • zwiększanie zakresu ruchów
 • zapobieganie urazom
 • lepsza regeneracja
 • relaks